منشور اخلاقی شرکت آریا فامیاب

احترام : ما در فضایی آراسته و فاخر و آکنده از احترام عدالت و انصاف نیازها و انتظارات حال و آینده مشتریان را درک و براورده می کنیم .

 

راستگویی : ما براین باور هستیم که در هر شرایظی حقیقت را بگوییم و در صورت کاستی در مجموعه خود منکر آن نشویم و در معرفی خدمات خود بزرگ نمایی نکنیم  تا بتوانیم با تکیه بر آنچه هستیم اعتماد شما را جلب کنیم

 

تعهد و مسئولیت پذیری :
ما برای جلب رضایت مشتریان و تقویت وفاداریشان به آریا فامیاب خود را متعهد به عرضه خدمات  و وفای به عهدی که با شما بستیم می دانیم .

منشور ارزشی شرکت آریا فامیاب

بهترین کیفیت درخواستی شما

شرکت شیمی پودر آریا فامیاب با تکیه بر دانش و تجربه در تولید مبتنی بر تکنولوژی روز این توانایی را دارد تا محصولاتی با کیفیت متفاوت بنا بر سلیقه مصرف کننده و یا تولید کننده عرضه نماید .

خدمات پس از فروش

ما به شما این اطمینان را میدهیم که کامل ترین خدمات اعم از حمل و نقل و بسته بندی و… را با کمترین هزینه ممکن از طرف شرکت آریا فامیاب دریافت کنید و در صورت هرگونه نارضایتی از تولیدات ما بار فرستاده شده با هر تناژی عودت داده خواهد شدو بار جدیدی با کیفیت تایید شده توسط خود مشتری فرستاده خواهد شد .

قیمت رقابــــتی

شرکت آریا فامیاب در تلاش است تا با تولید انبوه و خذف فعالیت هایی که تولید ارزش افزوده نمی کنند هزینه سربار خود را پایین نگه داشته تا بتوانیم در رقابتی سالم و با تکیه بر دانش و پشتکار خود قیمت تمام شده برای مشتریان را نسبت به رقبای خود پایین تر و به صرفه تر نگه داریم بی آنکه در کیفیت تاثیر منفی داشته باشد .

همکاری با تمامی معادن سراسر کشور

کسب بیش از ۵۰
گواهینامه

لیست زمان پشتیبانی
تمام وقت

اطلاعات بیشتر
شماره تماس :

88011297 21 (98)+

Call Now Buttonبا ما تماس بگیرید 88639582